Čo:
Navigácia Antik Bazár Sk - Porcelán - Čajová súprava - kráľovská Viedeň

PORCELÁN - SKLO

Štýlove Bývanie

Čajová súprava - kráľovská Viedeň

cajova_suprava_kralovska_vieden_ebpk7.jpg
cajova_suprava_kralovska_vieden_f45n1.jpg cajova_suprava_kralovska_vieden_f45n1.jpg cajova_suprava_kralovska_vieden_detjo.jpg cajova_suprava_kralovska_vieden_detjo.jpg cajova_suprava_kralovska_vieden_uajhn.jpg cajova_suprava_kralovska_vieden_uajhn.jpg
(klikni na obrázok pre zväčšenie)
POČET ZOBRAZENÍ: 330
Cena
Dohodou

Ponúkam na predaj čajovú súpravu - kráľovská Viedeň/ 6x šálka s podšálkou, 1x čajník, 1x cukornička, 1x mliečnik/. Ide o rakúsku starožitnosť s čiernym značením / habsburský štít UL /Všetky kusy majú jeden z troch motívov : Dve ženy pasúce ovce, dve ženy pri žatve, dve odpočívajúce ženy. Hlavná farba je červeno-bordová so scénou, popretkávaná zlatými ornamentami. Ide o výrobok viedenskej fabriky asi z rokov 1740 - 1760. V tom čase boli výrobky značené - habsburský štít čiernou farbou, inak modrou. Pri značke sú na každom kuse iniciály L 26. Na obrazoch sú iniciály A.F.

Vlastnosti
Typ: Predaj
Rubrika: Porcelán
Lokalita: Prešovský kraj
Dátum pridania: 05.07.2021 12:19
kompas-cer
Inzerent
contact
Kontaktná osoba: Jozef
Tel/Mobil: 0903906938

Odpovedať na inzerát

Váš email:*
Vaša odpoveď:*
Opíšte kód z obrázku:*
security code
POZNÁMKA: údaje označené * sú povinné

NEWSTELLER

Odoberajte novo vložené inzeráty z kategórie PORCELÁN - SKLO
Inzertný portál v.2011, copyright ©2011 AntikBazar.sk, Všetky práva vyhradené.
Prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah inzercie ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv používateľmi. Každý používateľ preberá zodpovednosť za svoju inzerciu sám a dobrovoľne a súhlasí s tým, že nebude používať služby na serveri na účely, ktoré sú v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.
SEO FRENDLY Valid XHTML 1.0 Strict
TATO STRÁNKA JE XHTML 1.0 STRICT VALIDNÁ